ASM Biztonságtechnika, Épületautomatizálás ASM Biztonságtechnika, Épületautomatizálás
For your safety
info(kukac)asm-security(pont)hu
Menü
Menü
    • Magyar
    • English
    • Deutsch
  • Menü
  • Bemutatkozás
    • Cégtörténet
    • Referenciák
    • Minősítések
    • Pályázatok
    • Álláslehetőségek
  • Termékeink
    • Vészvilágítás
    • Tűzjelző rendszerek
  • Karbantartás
  • Információk
    • ASM Partner Program
    • ASM Garancia
    • Elérhetőség
  • Galéria
    • Gyártásunk
    • Kiállítások
  • Dokumentációk

Megvalósult pályázatok

 

kap_fejl

 

 

 

2020

Vállalkozásunk a GINOP-1.2.10-19 kódszámú, „Mikro-, kis- és középvállalkozások technológiai modernizációjának támogatása” című támogatási konstrukció keretei között 40 millió Ft visszatérítendő támogatást nyert el gyártóeszközök beszerzésére.

Kedvezményezett neve: ASM SECURITY Biztonságtechnikai Kft.

A projekt címe: „Egyedi és címzett biztonsági világítási rendszerek gyártástechnológiai kapacitásfejlesztése az ASM Security Kft-nél”

A projekt azonosítószáma: GINOP-1.2.10-19-2019-00051

A projekt összköltsége: nettó 78,052 millió Ft

A támogatás összege: 40 millió Ft

A támogatás mértéke: 51,25%

A projekt tartalma:

A projekt keretében beszerzésre került 1 db AI-606 Inline THT beültető berendezés és 1 db Robotos teszt automatizálási cella.

A beültető berendezés alkalmas THT alkatrészek automatikus beültetésére. A cella tartalmaz egy Epson robotot, amely az alkatrészadagolók és a munkaterület között X, Y és Z irányú mozgatással eljuttatja és beülteti az alkatrészeket a nyomtatott áramköri kártyán található megfelelő pozícióba. A berendezést belső szállítószalag pálya köti össze az előtte és utána található gyártóberendezéssel. A berendezéshez sokféle adagoló eszköz csatlakoztatható, az alkatrészek csomagolásának és kiszerelésének különbözőségének megfelelően. A beültetést végző robot egyedi kialakítású alkatrész megfogókkal érkezik, melyeket a gyártó saját maga fejleszt, gyárt és tesztel kiszállítás előtt.

A robotos teszt automatizálási cella alkalmas egyedi gyártású termékek kezelésére, különböző pozíciókba helyezve a termékeket eltérő technológiai folyamatlépések végezhetők el. A cella központi eleme a 4 tengelyes Epson LS-6 típusú robot, amely X, Y és Z irányba történő mozgatásra, valamint forgatásra is képes. Funkcionálisan a robot a cellába érkező nyomtatott áramköri kártyát a felvételi pozícióból felveszi és az első teszt befogóba helyezi. Pozícionálás után a vevő által biztosított teszt berendezés elvégzi a megfelelő lépéseket, majd az eredménytől függően a robot vagy a selejt tárolóba, vagy pedig a második befogóba helyezi a terméket. A tesztelés 3 lépésből áll így a 2. és 3. tesztelés után is hasonló a robot tevékenysége. Az utolsó mozgatás a kiadagoló szállítószalagra történik.

 

A beruházással termelőeszközeink korszerűsítésének és új kapacitások kiépítésének újabb lépése valósulhatott meg.

A támogatás forrását az Európai Regionális Fejlesztési Alap és Magyarország költségvetése társfinanszírozásban biztosítja.

Támogató megnevezése: Pénzügyminisztérium

Megvalósítás helye: 5000 Szolnok, belterület 21804.

 

A projekt megvalósítási időszaka: 2020.07.01.-2020.12.17.

 

epson1

epson2

 

 

 

szechenyi-2020-sarok

 

 

 

 

2020

RF alapú biztonsági világítási rendszer kifejlesztése az ASM Security Kft-nél

Cégünk, az ASM Security Kft. sikeresen pályázott a GINOP-2.1.2-8.1.4-16 VÁLLALATOK K+F+I TEVÉKENYSÉGÉNEK TÁMOGATÁSA KOMBINÁLT HITELTERMÉK KERETÉBEN pályázati konstrukcióra.

A támogatás összege: 57 552 286 Ft

A támogatás mértéke: 46.6%

A projekt tartalma:

A jelen projekt keretében egy 868 MHz alapon futó rádiófrekvencia (RF) alapú biztonsági világítási rendszer kerül kifejlesztésre, mely lehetővé teszi a jelentős árnyékolással bíró épületekben (pl. műemlék épületek) a bontás és kábelezés nélküli biztonsági világítási rendszerek telepítését.

A fejlesztés döntő része közvetlen elektronikai jellegű, vagyis alapvetően a NYÁK lapok elkészítése, elektronikai és rádiófrekvenciás részegységek kifejlesztése és integrálása a fő feladat.

A rendszer 868MHz frekvenciasávon működő transceiverek felhasználásával lett kialakítva, amely a 2.4GHz-es sávhoz képest nagyobb távolságok áthidalását teszi lehetővé. A mérési eredmények alapján rálátással 300-400m, egy fal esetén 50 méteres, többnél néhány tízméteres távolság vált lehetővé ezáltal két eszköz között. Az eszközök az üzeneteket hatókörön belüli minimális számú eszközön keresztül juttatják el egymásnak (központ és a végpontok között) a késleltetési idő csökkentése és a rádiófrekvenciás tér minimális terhelésének érdekében. A biztonságos működéshez a végpont és a központ között mátrix alapú kommunikáció került kialakításra, amennyiben az egyik eszköz kiesne, mint átviteli pont (pl. eszköz vagy akkumulátor hiba esetén), helyét egy másik eszköz veszi át új útvonalat szervezve az üzenet célzott készüléke felé. Az eszközök rendszeres öntesztje biztosítja a korai hibajelzést és a minimális karbantartási igényt. A rendszer több központtal bővíthető, a központok saját tartománnyal rendelkeznek, a hozzájuk tartozó eszközök még a lefedési tartomány átfedése esetén sem zavarják egymást.  Mindezek alapján az új rendszer sikeresen alkalmazható mindazon épületekben, ahol a biztonsági rendszerhez nem építhető ki új egyedi kábelezés, így az új rendszer ezeknél költséghatékonyan építhető ki minimális építészeti átalakításokkal és a karbantartási költségek is alacsonyan tarthatóak.

A projekt keretében beszerzésre került egy AI-606 Inline típusú, robotizált THT alkatrész beültető munkaállomás.

A projekt befejezési dátuma: 2020.06.29.
Projekt azonosító száma: GINOP-2.1.2-8-1-4-16-2018-00536
2020beult12020beult22020beult02020tabla0

 

2018

Rugalmas munkaszervezeti átalakítások az ASM Security Kft.-nél

GINOP-5.3.2-16-2016-00489

A támogatás összege: 12 579 370 Ft
A támogatás mértéke: 100%

 

2017

Címzett vészvilágítási lámpatestekhez kapcsolt integrált központi akkumulátoros rendszer kifejlesztése

Cégünk, az ASM Security Kft. sikeresen pályázott a GINOP 2.1.7 Prototípus, termék-, technológia- és szolgáltatásfejlesztés pályázati konstrukcióra.

A projekt címe: Címzett vészvilágítási lámpatestekhez kapcsolt integrált központi akkumulátoros rendszer kifejlesztése az ASM Security Kft-nél.

A támogatás összege: 63.071.490 Ft
A támogatás mértéke: 62,83%

A projekt tartalma: 
A projekt keretei között cégünk lehetőséget kapott arra, hogy a nemzetközi piacon is kifejezetten újszerű AC/AC megoldáson alapuló címzett vészvilágítási rendszert fejlesszen ki. Az új rendszer legfőbb előnye a hagyományos biztonsági világítási rendszerekhez képest, hogy a lámpák egy központból irányíthatók, felügyelhetők, vészhelyzetben működtethetők.
Partnereinknek bemutattuk a fejlesztést a világ legjelentősebb szakvásáraiban (Intersec, Dubai; Light&Building, Németország), piackutatást, intenzív online és offline marketing tevékenységet végeztünk.

A projekt befejezési dátuma: 2018.11.30.
Projekt azonosító száma: GINOP-2.1.7-15-2016-01783
Központi akkus pályázatimg 0831img 1374 24V-lámpákkal
2016

AZ ASM SECURITY KFT. GYÁRTÓKAPACITÁSÁNAK NÖVELÉSE.

 

 

 

gyartokapacitas_novelese_context

 

IMG_2671_

 

IMG_2667_

 

IMG_2665_

 

 GINOP_sajto

 

2015

AZ EXPORT NÖVELÉSE AZ ASM SECURITY KFT-NÉL.

export palyazat

 

Kapcsolat

ASM Security Kft.
5000 Szolnok, HRSZ: 21804
Telefonszám: +36 56 510 740
Skype: asmexport
Fax: +36 56 510 741
E-mail: info(kukac)asm-security(pont)hu
Web: http://www.asm-security.hu/
Névjegykártya mentése

Üzenetküldés

-
-

Ide kattintva tekinthető meg: Adatvédelmi nyilatkozat.

© 2019 ASM Security Kft. · Álláslehetőségek · Elérhetőség · Videó · Hírlevél feliratkozás · Impresszum · Adatvédelmi nyilatkozat · Sütik

Kreatív website